.

.

New
Слободен Брод Кинески и англиски SMS 2G на 3G 4G GTM900C развој одбор GSM+GPRS модул DTU компатибилен TC35 и да го замени SIM300

Слободен Брод Кинески и англиски SMS 2G на 3G 4G GTM900C развој одбор GSM+GPRS модул DTU компатибилен TC35 и да го замени SIM300

DEN 1785.00
DEN 1919.52

Стока
Достапно.

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.

Детали

Test4:
4
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
GTM900C развој одбор GSM+GPRS модул
Test1:
2
Свеж

Избор на клиенти