.

.

New
Брз Слободен Брод 50pcs/многу Алуминиум радијатор ширина 47*12-25мм/width47mm*high12mm*должина 25мм heatsink

Брз Слободен Брод 50pcs/многу Алуминиум радијатор ширина 47*12-25мм/width47mm*high12mm*должина 25мм heatsink

DEN 754.00
DEN 810.24

Стока
Достапно.

Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.
Обичај
1. Yes 3~5 работни дена ЕМС Yes 5~10 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина. Може да се применат тарифи ако испораката е одбиено и испрати назад до нашата Канцеларија.Во повеќето пати објектот ќе стигне до најголемиот број на земји во рок од 8 до 15 работни дена.
Превозот Метод на Следење на Превозникот Проценува Испорака Забелешка Економија Превозот Сингапур Пост на Yes 8~20 работни дена Понекогаш може да трае повеќе денови за да стигнат до поради неизвесна причина.Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог.Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање
4. Ние обично знак на стоката како вашата потреба на profomal/комерцијална фактура и ние се обидува да им помогне да се намали или избегне било GST или V. Некои оддалечени области може да трае подолго од 20 работни дена.
Превозот
1.Ако не примите објект по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се истражуваат и да се реши испорака проблем.
Ви благодариме за вашата поддршка ,ви посакувам да имате убав ден !. Ве молиме да ни ме преку "Мои Пораки" или "Пошта" ако имате било какви прашања во врска со нашите огласи или купувањето
Контактирајте Со Нас
Добредојдени се сите пораки во секое време и радосно да одговори на секоја порака која ќе добиеме,обично во рок од 24 часа.

Детали

Test4:
4
is_customized:
Yes
Бренд Име:
MoreSunsDIY
Број На Модел На:
47*12-25мм/width47mm*high12mm*должина 25мм heatsink
Test1:
2
Свеж

Избор на клиенти