.

.

New
Висок квалитет SY-188 DC-12V security Guard против кражба метална врата Мотор за исклучување на Електрична контрола кодот

Висок квалитет SY-188 DC-12V security Guard против кражба метална врата Мотор за исклучување на Електрична контрола кодот

DEN 684.00
DEN 720.00

Стока
Достапно.


Оваа цел : 1 Xset заклучување(Тип Б, ако треба Тип, забелешка порака во вашата нарачка!) Не вклучуваат моќ Производ вовед Исклучување заклучување/духовни кодот е нова генерација на интелигентни брави на вратите, со состојба на автоматско заклучување на функцијата, погрешно работење, се префрлат висока чувствителност, отклучување на бучава е мал, безбеден и сигурен! Карактеристики на производот : должината на кодот за јазик : 20 мм се однесува на лево, десно, од внатре и од надвор. Мис не ја отвори вратата, откако го заклучите или отклучите екранот автоматски се заклучува во рок од неколку секунди. Напојување : DC9 V-14 V curren : 350 MA

Детали

Број На Модел На:
1188
Бренд Име:
FCARD
моќност:
DC-12V
metreial:
метална врата
тековната:
350mA
Свеж

Избор на клиенти