.

.

New
10pc 1/4 Карпа Телефон Џек 6.35 4pin Аудио приклучок за Слушалки Цевка Amp Гитара Моно

10pc 1/4 Карпа Телефон Џек 6.35 4pin Аудио приклучок за Слушалки Цевка Amp Гитара Моно

DEN 379.00
DEN 592.80

Стока
Достапно.


10pc 1/4" Карпа Телефон Џек 6.35 4pin Аудио приклучок за Слушалки Цевка Amp Гитара Моно
PCB монтажа
4pin Моно Џек
Дувачкиот текст џек
Одговара за Аудио Засилувач, Гитара Засилувач, приклучок за Слушалки и така натаму

Детали

Стандард:
Женски
боја:
Црна
Еден USB Max Излез:
4А-5V
Заштита Од Преоптоварување:
Yes
Места Број:
2
Под контрола се Префрлите:
No
Поддршка За Брзо Полнење:
OPPO VOOC
Број на USB Порти:
Никој
Примена:
Станбени / Општа Намена
Синхрони Исправање Технологија:
Yes
Број На Модел На:
tong4p-PCB
Заземјување:
Не-Заземјување
Surge Protector:
No
Номинална Напон:
250V
WIFI:
No
Номинална Струја:
2A
Продолжување Должина На Кабел:
>10m
Тип:
Електричниот Приклучок
Господар Префрлате:
Yes
Свеж

Избор на клиенти