.

.

New
бесплатен превозот еден парчиња FI-велика БРИТАНИЈА 1363 (G) Злато Мрежа приклучок аудио велика БРИТАНИЈА моќ приклучок

бесплатен превозот еден парчиња FI-велика БРИТАНИЈА 1363 (G) Злато Мрежа приклучок аудио велика БРИТАНИЈА моќ приклучок

DEN 5760.00

Стока
Достапно.


бесплатен превозот еден парчиња FI-велика БРИТАНИЈА 1363 (G) Злато Мрежа приклучок аудио велика БРИТАНИЈА моќ приклучок
Оценка :
15 A 125v
PSE ЏЕТ : 19 P JET090
Тип : 2-Пол+земјата
алфа чист бакар диригент
Земја(земја) скокач systerm
најлон/fiberglasss пред телото
поликарбонат школка
наведени за кабел со дијаметар од 6.6-16mm(со долго зафркнам да 20mm)
Дијаметар : тело должина 48.2 мм*38mm Дијаметар *74mm overlength
Го оценувате : 15 A 125v

Детали

Стандард:
Велика БРИТАНИЈА Приклучок
боја:
Црна
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Surge Protector:
No
Заземјување:
Стандард Заземјување
Места Број:
2
WIFI:
No
Бренд Име:
бакар боја
Тип:
Електричниот Приклучок
Заштита Од Преоптоварување:
No
Номинална Струја:
10A-15A
Номинална Напон:
125V-250V
Заземјување:
Стандард Заземјување
Тип:
Електричниот Приклучок
Број На Модел На:
Моќ Кабел
Materiel:
Злато Позлатен
Accommodates кабел:
10мм - 21mm
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти