.

.

New
Завртки за контрола на брзината, рачен електричен вежба автоматски континуиран електрични завртка пиштол дрво завршувањето алатка 220V 1PC

Завртки за контрола на брзината, рачен електричен вежба автоматски континуиран електрични завртка пиштол дрво завршувањето алатка

DEN 4752.00

Стока
Достапно.


Завртки за контрола на брзината, рачен електричен вежба автоматски континуиран електрични
завртка пиштол дрво завршувањето алатка 220 V 1 PC
Сликата покажува :
Опис :
Номинална напон : 220 V
Дали брзина : брзината
Лер брзина : 0-3000r / мин
Нето тежина : 1.77 kg
Моќност : 530 W
Применливи завртка должина : 25-41mm
Забелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,
ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Детали

Бренд Име:
LZHZXY
Тип:
Други
Извор На Енергија:
AC
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
FL2068
Номинална Напон:
220v
Фреквенција:
50Hz
Номинална Влезна Моќност:
530W
Не-Оптоварување Брзина:
3000RPM
Тежина:
1.77kg
Број На Производ:
FL2068
Номинална Напон:
220v
Дали брзина:
Брзина
Лер Брзина:
0-3000r / мин
Нето тежина:
1.77 kg
моќност:
530W
Применливи завртка должина:
25-41mm
Свеж

Избор на клиенти