.

.

New
Многу 10 Австралија, Нов Зеланд 3-Pin DIY Rewireable Plug 250V 10A w/ Главниот Прекинувач LED Индикатор

Многу 10 Австралија, Нов Зеланд 3-Pin DIY Rewireable Plug 250V 10A w/ Главниот Прекинувач LED Индикатор

DEN 1089.60

Стока
Достапно.

Услови : Brand new Боја : Бела Големина : 52 x 48 x 48 (mm) Стандард О 3 pin Австралиската стил главниот rewireable приклучок Со главниот прекинувач & LED светло на индикаторот за Електрични рејтинг - 100~250 V / 10 Amp Белешки : Овој приклучок не спои

Детали

Тип:
АУ приклучок
Номинална Напон:
110-250V
боја:
Бела
Приклучок Тип:
AU
Номинална Струја:
10A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
YJ107
Примена:
Комерцијални
Бренд Име:
Passvvell
Номинална Напон:
100~250V
Свеж

Избор на клиенти