.

.

New
Убаво Подароци Висока Моќност АУ Plug Microcomputer Контрола 3in1 Програмабилни Дигитален Тајмер Socket

Убаво Подароци Висока Моќност АУ Plug Microcomputer Контрола 3in1 Програмабилни Дигитален Тајмер Socket

DEN 1037.00
DEN 1347.36

Стока
Достапно.


Пакување
1 x О Plug Highpower Microcomputer Контрола 3in1 Програмабилни Дигитален Тајмер Socket
'. Ова укажува на тоа дека сега ќе можете да ја внесете првата на тајмерот. Секој режим, ќе бидат прикажани на екранот. Притиснете го НЕДЕЛА копче за да го изберете потребниот ден или блок на дена, и во собата на час и минути користење на ЧАС и МИНУТИ копчиња. Прирачник замени :
Можете да изберете постојан прирачник ЗА трајни Прирачник за ИСКЛУЧУВАЊЕ и Автоматски со притискање на ON/OFF Копчето. Програмирање на префрлување тајмери :
Притиснете на ПРОГ копче еднаш за да го поставите прво на време - ќе видите "1 НА" се појавуваат на левата страна на LCD екранот.
Притиснете на ПРОГ копчето за да се провери на влез и се движи кон најпрво време - ќе видите "1 ИСКЛУЧЕНО" се појавува на левата страна на LCD екранот.
Повторете за останатите 14 вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА подесувањата како што се бара.
Опција да се програмирани индивидуални дена или 3 различни групи работен ден
Лесно може да се прочитаат LCD дисплеј
Полнат батеријата бекап
3 поставете приклучок, поединечна контрола
Кабел должина : 1.
Притиснете го CH1-3 копчето; нека стрелките на правото на LCD екранот точка да CH1 CH2 или CH3, да се избере потребниот приклучок. Ова укажува на тоа дека сега можете да го внесете првиот off време со користење на Датумот на НЕДЕЛАТА, ЧАС и МИНУТИ копчиња како погоре.35 М прибл
Оперативни инструкции :
1.

Детали

Бренд Име:
OOTDTY
Номинална Струја:
16A
Заземјување:
Не-Заземјување
Примена:
Станбени / Општа Намена
Број На Модел На:
Други
Стандард:
Нормално
Обликот:
Плоштад
Продолжување Должина На Кабел:
1m
Карактеристики:
Стои Стил
Свеж

Избор на клиенти