.

.

New
Северна Америка NEMA 6-20P НИ Електричниот Приклучок Адаптер Мулти Штекер WONPRO

Северна Америка NEMA 6-20P НИ Електричниот Приклучок Адаптер Мулти Штекер WONPRO

DEN 264.00

Стока
Достапно.

Бренд : Wonpro Услови : Brand New Големина : 52 x 36 x 36 (мм) Тежина : 26g Боја : боја на слонова коска Северна Америка НИ NEMA 6-20 P текст Универзална штекер прифаќа било plug од било која земја(освен големи Јужна Африка 8.7 mm Приклучок) Електрични рејтинг - 100~240 V,10 A Certififcate : CE, Овој производ не конвертирате voltag e
крајот

Детали

Тип:
Приклучете НИ се
Номинална Напон:
110-250V
Номинална Струја:
10A
Заземјување:
Стандард Заземјување
Број На Модел На:
МД-21W
Примена:
Комерцијални
Бренд Име:
Passvvell
боја:
Слонова коска
Електрични оценка:
100-240V 10A
Свеж

Избор на клиенти