.

.

New
Бела Switch Штекер Сателитска ТВ Приклучок Приклучок за Антена Ѕид Панел Моќност Штекер 86*90 мм

Бела Switch Штекер Сателитска ТВ Приклучок Приклучок за Антена Ѕид Панел Моќност Штекер 86*90 мм

DEN 244.00
DEN 334.56

Стока
Достапно.


Производот не вклучуваат монтажа кутија,
Ако треба да се купи монтажа кутија,кликнете !

Детали

Тип:
Ѕиден Штекер
Номинална Струја:
слаба струја
Примена:
Станбени / Општа Намена
Продолжување Должина На Кабел:
Никој
Обликот:
Плоштад
Број На Модел На:
чашката
Заземјување:
Стандард Заземјување
Бренд Име:
ELECALL
Стандард:
86mm*90mm
Поддршка За Брзо Полнење:
No
Синхрони Исправање Технологија:
No
Под контрола се Префрлите:
No
Заштита Од Преоптоварување:
No
Број на USB Порти:
No
Примена:
Станбени / Општа Намена
Господар Префрлате:
No
WIFI:
No
Материјал:
КОМПЈУТЕР,електронски компоненти
Свеж

Избор на клиенти