.

.

New
5 X Универзални да Северна Америка НИ NEMA 6-15P Електричниот Приклучок Адаптер Бела Боја

5 X Универзални да Северна Америка НИ NEMA 6-15P Електричниот Приклучок Адаптер Бела Боја

DEN 614.40

Стока
Достапно.

Услови : Brand new Боја : Бела Димензии : 50 x 36 x 36 (mm) CE означени Северна Америка НИ NEMA 6-15 P 1 круг, 2 хоризонтална сечилото на текст, max 10 A 250 V 4.8 мм Универзална штекер прифаќа било plug од Било која Земја(освен големи Јужна Африка 8.7 mm Приклучок за Електрична рејтинг - НАС 100-240 V-10 A Овој производ не конвертирате напон

Детали

Тип:
Северна Америка NEMA
Номинална Напон:
110-250V
Бренд Име:
Passvvell
Заземјување:
Стандард Заземјување
Примена:
Комерцијални
Број На Модел На:
МД-18W
Номинална Струја:
10A
Номинална Напон:
100~250V
боја:
Бела
Свеж

Избор на клиенти