.

.

New
Волфрам Вежба Малку Помине Мелница Нокти Убавина Ротари Брус 24K Злато Позлатен За Електрична Нокти Вежби Машини 40

Волфрам Вежба Малку Помине Мелница Нокти Убавина Ротари Брус 24K Злато Позлатен За Електрична Нокти Вежби Машини 40

DEN 210.00
DEN 233.76

Стока
Достапно.

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам. Ве молиме полски двете страни внимателно и суптилно, и полски работ заоблени.
Нашата компанија увезени современа опрема и машинерија, и нашиот современ менаџмент работилница опфаќа над 1000 метри квадратни.
Victool Волфрам Вежба Малку Помине Мелница Нокти Убавина Ротари Брус 24 K Злато Позлатен За Електрична Нокти Вежби Машини 40
Производ Детали
>> Бренд Име : Victool
>> Точка Име : Волфрам Карбид Помине Малку
>> Модел : TB040
>> Објект Состојба : Нова
>> Слој : 24 K Злато Позлатен
>> Боја : Златна
>> Дробење На Забите : Универзална
>> Мелење Глава Дијаметар : Φ6.
За нас
Victool Co.
>> Да се чува вон дофат на деца. Ceramci малку, сега е многу популарна во помине уметност. Ние се наоѓа во Hangzhou, Провинцијата Жеџијанг, Кина, која е втора по големина град на Yangtze River Delta, Кина е најголемиот енергични и потенцијал на регионот со најсилната економија.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. е професионална производителот ангажирани во производството на ноктите вежба малку, помине уметност алатки и други убавина tools. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Како да се користи?
Овој производ треба да се користи со електрична помине вежба машина. Тоа е толку згоден, ефикасна и заштеда на време за вашите нокти. Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми.
>> Голема Антибактериска Функција
Голема антибактериска функција, може да се спречат и да ги убие бактериите и други микроорганизми.
Испорака
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. ако тоа е скршен, за безбедноста, не го користете.

Детали

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Бренд Име:
SpeTool
Материјал:
Волфрам Карбид Челик (24K Злато Позлатен)
Големина:
Universal
Број На Модел На:
TB040
Приклучоци Тип:
Универзална
Точка име :
Волфрам Челик Помине Малку
Обложување:
24K Злато позлатен
Дробење На Забите:
Универзална
Мелење Глава Дијаметар:
6.35 mm (0.25 инчи)
Мелење Главата Должина:
6mm (0.24 инчи)
Месо тело дијаметар:
2.35 mm (3/32inch)
Објектот Состојба:
Нови
Употреба:
електрични помине вежба машина, вежба маникир, педикир маникир
Функција:
помине малку, педикир малку, педикир малку, лак вежба, нокти датотека малку
Свеж

Избор на клиенти