.

.

New
SpeTool Розова Керамички Помине Битови 3/32 За Електрични Нокти Педикир Ротари Брус Помине Вежба Брус Ротари Burs За Грижа За Забите

SpeTool Розова Керамички Помине Битови 3/32 За Електрични Нокти Педикир Ротари Брус Помине Вежба Брус Ротари Burs За Грижа За

DEN 384.00
DEN 590.40

Стока
Достапно.

Ние ќе се потрудиме да се најде најдобар начин да ги реши вашите проблеми. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние секогаш сме посветени да строга контрола на квалитетот и внимателен услуга на клиентите.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. >> Голема Антибактериска Функција Во процесот на производство, ние додадете неоргански антибактериски агенс, така што површината на керамички има антибактериски ефект. За нас Spe Tool Co. Известување, полски двете страни на вашите нокти прво, од главата и на раб. Ве молиме пополнете исплати во рок од 3 дена. >> Disinfect помине битови по употребата. Тоа може да упорно го инхибираат и ги убие бактериите и други микроорганизми. Како да се користи? По сечење на ноктите како се задоволни length, можете да ја користите ноктите малку да полски и преструктуирање на вашите нокти.
Ако не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас со Trademanager или e-mail и да се обезбеди што повеќе детали, како е можно за проблемот што го имаат. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Добредојдовте да контактирате со нас и се надевам дека можеме да имаме искрена соработка. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.6mm >> Главата Должина : 13.
Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Во меѓувреме, тоа е подобро полски перформанси од метал вежба.

Детали

Тип На Објект:
Електрични Нокти Вежба & Додаток
Големина:
2 Extra Coarse
Број На Модел На:
NB017
Бренд Име:
SpeTool
Име:
Керамички Помине Битови
Битови Форма:
Мазна Врвот Битови
Месо тело дијаметар:
3/32 (2.35 mm)
Големина:
2 Extra Coarse
боја:
Пинк
ip камери 1080p wifi:
Ноктите Вежба, Маникир, Ноктите полирање, Нокти Датотека, Ноктите ликовен Салон
Usage2:
Нога Нега, Педикир, Електрични Нокти Вежба
Usage3 :
Белење На Заби, Стоматолошка Лабораторија, Стоматолог Вежба
Usage4:
Ротари Брус, Сечење bur, Ротира Burs
Материјал:
Циркони Керамички + Нерѓосувачки Челик + Пластика
Свеж

Избор на клиенти