.

.

New
Бесплатен Превозот! 10pcs SKHMPSE010 6.2 х 6.5 х 3.1 SMD Такт се Префрлите 6 * 6 * 3 индустриски одделение

Бесплатен Превозот! 10pcs SKHMPSE010 6.2 х 6.5 х 3.1 SMD Такт се Префрлите 6 * 6 * 3 индустриски одделение

DEN 204.00
DEN 240.00

Стока
Достапно.

добредојдовте на големо.98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2.50 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc 4-во-еден Bluetooth MP3 декодерот Bluetooth MP3 декодерот одбор US$ 12. се надевам да се направи бизнис со вас
плаќање : ние само го прифатат плаќање со кредитна картичка,western union.7 V 400 F супер capacitor US$ 5. Бесплатен Превозот! 1pcx Поединечни оптички ротари енкодер 400 пулсот US$ 13. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа. Коло користење на двострано сина чинија, убаво, разумни изгледот, јачина на бучава сооднос. Ве молиме repack објектот внимателно.85 /парче
Бесплатен Превозот! 10pc TCS230 боја за признавање сензор за PCB одбор US$ 16.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14. Гаранција и Враќање : 12-месеци Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).35 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc TDA7294 моно треска засилувач одбор комплет делови US$ 7.ние ќе се реши што побрзо. МНОГУ ВИ БЛАГОДАРАМ!!
Напојување и моќност засилувач одбор подели со користење на компактен дизајн, може да биде вчитан 43mm тенок шасија, секој напојување одбор и засилувач одбор ги содржи сите на еден (без столбови).Се надевам дека ќе разбере. ве советуваме превозот од DHL, или ЕМС ,и ние да се даде попуст за вас,може да се примени во 4-9 дена .85 /многу
10 парчиња / многу
. Моќ одбор Големина : 109mm / ширина 71mm / висока 38mm (врвот до дното на одборот capacitance, не вклучувајќи компоненти стапки) засилувач одбор Димензии : Должина 117mm / Ширина 37mm На исправноста одбор комплет содржи потребните компоненти (со исклучок на столбови завртки), а потоа заврши плоча пратки во OCL default connection, ако треба да BTL конекција, ве молиме оставете порака.

Детали

Број На Модел На:
Нови
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти