.

.

New
Бесплатен Превозот! 20pc sot23 msop-10 umax пак dip10 SMD пак НАТОПИ адаптер одбор 0.95 mm теренот

Бесплатен Превозот! 20pc sot23 msop-10 umax пак dip10 SMD пак НАТОПИ адаптер одбор 0.95 mm теренот

DEN 214.00
DEN 252.00

Стока
Достапно.

Предмети вратени ќе бидат тестирани и нова замена ќе биде предаден на купувачот веднаш кога ќе се најдат неисправни. понекогаш ние ќе го испрати со рамен пост воздух mail ако само еден ниска цена цел.Се надевам дека ќе разбере.7 V 400 F супер capacitor US$ 5. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно.
Бесплатен Превозот! sot23 msop-10 umax пак dip10 SMD пак НАТОПИ адаптер одбор 0.85 /многу
10 парчиња / многу
. Вашето име аукција број, а причина за да се вратите треба да бидат вклучени во е-маил. ЗА НАС : имаме многу повеќе производи, pls контактирате доколку ви треба.95 mm теренот
Добредојдовте на нашиот магазин, уживаат во превозот тука, можете да контактирате со мене, слободно ако било прашање, обично ќе испрати datasheet,код преку е-мејл .98 /многу
50 парчиња / многу
Бесплатен Превозот! 1pcx NESSCAP супер farad capacitor 2. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување.80 /парче
Бесплатен Превозот! 50pcx NTC thermistor, 10 K 1% точност, 10 K сензор на температура на температурна сонда 1 m 3950 US$ 28. Превозот, манипулативните и осигурување не се враќа.98 /парче
Бесплатен Превозот! 1pc нови Отворено безжична термометар електронски hygrometer безжична метеоролошка станица со часовникот US$ 14.85 /парче
Бесплатен Превозот! 1pcx Оригинални BN44-00264 A H40 F1-9 SSLA40 B530 P7 R висок напон интегрирани одбор US$ 37. Превозот : Ние Брод на Светот, но Италија, Нигерија, Бразил ќе трае долго време на испорака .

Детали

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
1
Свеж

Избор на клиенти