.

.

New
5 метри/многу 0.1X1000 акции Litz насоки на бакарна жица полиестер плик

5 метри/многу 0.1X1000 акции Litz насоки на бакарна жица полиестер плик

DEN 1457.00
DEN 1534.08

Стока
Достапно.


Нов мулти влакно полиестер свила опфатени жица.
0.1mm X1000 акции.
Бакар-core крст-дик onal област : 7.854 плоштадот mm. Надворешен дијаметар : 4.3 мм притисок : 1000 V.
Овој производ е направен од полиуретан емајлирани челичното јадро жица полиестер плик има добри перформанси, директна заварување, лемење температура 375 - 5 сте. C. Температурата на отпор : 155.
Се применува за производство на сите видови на електронски инструменти, инструменти во оригиналниот inductance и други прилики. Добри перформанси на висока фреквенција електричен.
Ако е потребно, ве молиме контактирајте. Продавницата ќе ви одговори што е можно поскоро.

Детали

Број На Модел На:
0.1x1000
Свеж

Избор на клиенти