.

.

New
термос тенџере автоматско задебелување на стакло електричен котел се користи за да се направи чај ware

термос тенџере автоматско задебелување на стакло електричен котел се користи за да се направи чај ware

DEN 3192.00
DEN 6384.00

Стока
Достапно.

5-1 цм ) во мерењето.
Димензии & Бои 1) Поради прирачник за мерење . Ве молиме имајте во предвид. ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. ако сте задоволни, ве молиме да се даде целосен пет-ѕвезда повратни информации. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Многу добра продукција се за вас. Ние ќе ја испрати на предмети во рамките 2-7days откако вашата уплата е целосно потврдена.
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни. можеби физички производи е мала разлика . Примените производ во боја преовладуваат . ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор . 2) Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја и рефлексија на сликата , осветлување, припадност и сл.

Детали

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
1.8 L
Моќност (W):
1000W
термичка:
Yes
Функција:
Анти-сува Заштита
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Литургија Марка
Материјал:
Стакло
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Стакло
Времето на пазарот:
Март-14
Број На Модел На:
Кодот на производот, TANGWU
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
кодот на производот:
TANGWUX
JR:
169
Свеж

Избор на клиенти