.

.

New
Електричен котел термичка изолација дома автоматско на електричната енергија 304 од не ' рѓосувачки челик

Електричен котел термичка изолација дома автоматско на електричната енергија 304 од не ' рѓосувачки челик

DEN 2064.00
DEN 4128.00

Стока
Достапно.

3) Со цел да се обезбеди да добиете елементи со ниска Царинење Бесплатно, ние ќе ги прогласи предмети како пониска вредност , Било увозни давачки или даночни давачки ќе биде во вашата страна. Ќе преовладува . ви благодарам многу за вашата поддршка и добредојдени за да се дојде нашата продавница во секое време. Ако производи има било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го решат проблемот за вас веднаш. ^_^ имаат убав ден ви благодариме !!
Превозот 1) Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод . Примените производ во боја преовладуваат .5-1 цм ) во мерењето. Многу добра продукција се за вас. можеби физички производи е мала разлика . Па пакување тежина може да и тежината на производот страница за да напишете различни.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[43160] Добредојдовте на вас наредниот пат
Драг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор .
2) Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки ( Кина Пост Воздух Парцела ) поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме имајте во предвид. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0. ви благодариме за разбирањето !!
Пакување тежина затоа што во секое време на употреба на различни материјали за пакување.

Детали

Бренд Име:
tangwu
Напон (V):
220v
Греење Метод:
Underpan Греење
Капацитет:
1.8 L
Моќност (W):
1500W
термичка:
Yes
Функција:
Безбедност Автоматско Исклучување Функција
Греење Брзина:
4-6 минути
Скала Марка:
Inwall Марка
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Стил:
Електричен Котел
Автоматско Shut-оф:
No
Извор На Енергија:
220V/50Hz
Школка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Времето на пазарот:
Јан-14
Број На Модел На:
tangwu
Функција:
360 Степени Ротациона База
сертификација:
EMC
кодот на производот:
TANGWUL
JR:
69
Свеж

Избор на клиенти