.

.

New
CkeyiN LED Светло Бебе Деца Електрична Четка за заби Ултразвучно Sonic Деца Електрични Заби Четка 3Pcs Четка Глави Тајмер Четка 34

CkeyiN LED Светло Бебе Деца Електрична Четка за заби Ултразвучно Sonic Деца Електрични Заби Четка 3Pcs Четка Глави Тајмер Четка

DEN 479.00
DEN 714.24

Стока
Достапно.


Ckeyi N LED Светло Бебе Деца Електрична Четка за заби Ултразвучно Sonic Деца Електрични Заби Четка Забите 3 Pcs Четка Глави Тајмер Четка
SKU : DCU038
Answer : ___________________________ Note :
Powered by 1*AAA батерија(батеријата не се вклучуваат)
Функција : 30 секунди интелигентни потсетување, 2 минути престане автоматски , направи четкање повеќе научни и рационално, многу поефикасна заштита на бебето заби здравје. Со LED светло, погодно за родители за проверка на бебето орални здравствени проблеми. IPX7 водоотпорен, целото тело подводни еден метар, може да се работи за 30 минути. Доаѓа со 2 заменливи четка за заби глави. Погоден за бебе на возраст од 0-4. На нормален животен век на четка за заби е повеќе од 2 години.(Кога се базира на два пати на ден, 2 минути секој пат.) Спецификација : Материјал : се Справи со : ABS + TPE Влакната : Du Pont влакната Боја : Жолта,Зелена Вибрации фреквенција : 16000vpm Тежина : 30g Димензија : 13.5*3*2.5 см(Должина*Ширина*Дебелина) Пакет Содржина : (Пакет во оригинална кутија) Четка за заби*1 Заменливи четка глава*2 Корисничко упатство(англиски/Кинески)*1 Производ покаже :

Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Материјал:
ABS+TPE+DuPont влакната
Бренд Име:
CkeyiN
Количина:
1 buc
Тип:
Акустична Бран
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Возрасна Група:
Деца
Големина:
13.5*3*2.5cm(Length*Width*Thickness)
Број На Модел На:
DCU038
Број На Модел На:
DCU038
Материјал:
ABS+TPE+DuPont влакната
Тежина:
30g
Големина:
13.5*3*2.5cm(Length*Width*Thickness)
боја:
Жолта,Зелена
Тип На Објект:
електрична четка за заби
Фреквенција На Вибрации:
16000vpm
Водоотпорен Ниво:
ipx7
Sonic Ултразвучно Електрична Четка За Заби:
четка за заби електрични
Децата Бебе Деца Електрична Четка За Заби:
Замена Четка За Заби Главата
Свеж

Избор на клиенти