.

.

New
3pcs Четка за Заби Глави За Philips Sonicare e-Серија HX7002 HX5810 HX5750 HX 9800 9500 7100 HX5300 HX5310 HX5600

3pcs Четка за Заби Глави За Philips Sonicare e-Серија HX7002 HX5810 HX5750 HX 9800 9500 7100 HX5300 HX5310 HX5600

DEN 358.00
DEN 525.60

Стока
Достапно.

Карактеристики : - Нови. Одговара за Philips Sonicare HX7002/62 e-Серија Стандард Замена Четка Глави - Име на Производ : Замена Четка Глави - ве Молиме бидете сигурни дека добро го вашиот модел - КОМПАТИБИЛНОСТ Работи со сите e Series и Sonicare Електрични четки за заби и на овие модели : · Sonicare Суштината 5000 Серија модели : HX5251, HX5300, HX5310, HX5350, HX5351, HX5451, HX5500, HX5700, HX5740, HX5800, HX5810, HX5600, 5600, HX5610, HX5610/30, HX5610/01, HX5620, HX5630, 5300, 5310, 5500, 5700, 5750 · Sonicare Елита 7000 Серија модели : HX7300, HX7351, HX7361, HX7500, HX7800, HX7841, HX7100 · Sonicare Елита 9000 Серија модели : HX9500, HX9552, HX9800, HX9842 Елита Премиум · Sonicare за модели : 4100, 4500, 7300, 7900, 9200, 9500, 9650, 9800, 5300, 5350, 5500, 5550, 5750 · Sonicare Clean Care Серија · Sonicare Xtreme Серија · Sonicare Однапред Серија · и други марки и модели - контактирајте со нас ако сигурни Модели Вклучува : Елитната Серија : HX5910 HX7351 HX9882 HX9882 Суштината Серија : HX5610 HX5620 HX5630 HX5910 HX5853 HX5350 HX5581 HX5351 HX5551 HX5361 HX5352 HX5251 HX5751 HX5752 HX5753 HX5381 HX5582 HX5451 HX5452 Clean Care Серија : HX5350 Xtreme Серија : HX3351 HX3551 HX3881 Однапред Серија : HX4101 HX4511 HX4871 HX4521 HX4573 HX4572 HX4571 HX4871 HX4872 HX4201 HX4510 HX4561 HX4772 HX4672 HX4662 HX4571 HX4401 HX4861 HX4472 HX4772 HX4752 HX4183 HX4442 HX4321 Пакет се Вклучени : • 3 еез Четка глави

Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Материјал:
Пластични
Возрасна Група:
Возрасни лица
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Бренд Име:
RONSIT
Големина:
Toothbrush head
Број На Модел На:
HX7001
Свеж

Избор на клиенти