.

.

New
Straumann Компатибилен Забен Имплант Инструменти Пилот вежба 2, долго, D2.8,L 41.0

Straumann Компатибилен Забен Имплант Инструменти Пилот вежба 2, долго, D2.8,L 41.0

DEN 2880.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Бренд Име:
Bioconcept
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Возрасна Група:
сите
Пакет:
Не Sterilized
Сертификати:
CE0197, SFDA, ISO13485, CMDCAS, MDL, HPRA
Земја:
Кина
Импланти Систем:
100% Компатибилен Straumann
Свеж

Избор на клиенти