.

.

New
Straumann Компатибилен Забен Имплант Инструменти С/СП Адаптер допрете, D 4.1 мм, L23.0

Straumann Компатибилен Забен Имплант Инструменти С/СП Адаптер допрете, D 4.1 мм, L23.0

DEN 2496.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Возрасна Група:
сите
Материјал:
Нерѓосувачки Челик/Полимер
Тип:
Ротација Тип
Количина:
50
Бренд Име:
Bioconcept
Големина:
10g
Број На Модел На:
051290
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Пакет:
Не Sterilized
Сертификати:
CE0197, SFDA, ISO13485, CMDCAS, MDL, HPRA
Земја:
Кина
Импланти Систем:
100% Компатибилен Straumann
НЕТО-WT.:
10g
Свеж

Избор на клиенти