.

.

New
Straumann Компатибилен Забни Импланти WN Впечаток Капа, висина, 8mm

Straumann Компатибилен Забни Импланти WN Впечаток Капа, висина, 8mm

DEN 672.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Возрасна Група:
сите
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
Bioconcept
Големина:
10g
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Број На Модел На:
063010
Пакет:
Не Sterilized
Сертификати:
CE0197, SFDA, ISO13485, CMDCAS, MDL, HPRA
Земја:
Кина
Импланти Систем:
100% Компатибилен Straumann
НЕТО-WT.:
10g
Свеж

Избор на клиенти