.

.

New
4pcs/многу Замена на Електрична Четка за заби Главата За Перорална Б мека наежвам Vbatty

4pcs/многу Замена на Електрична Четка за заби Главата За Перорална Б мека наежвам Vbatty

DEN 132.00
DEN 138.24

Стока
Достапно.


. 4pcs/многу Замена Четка Глави Електрична четкичка за Заби За Орална Б мека блистер
Карактеристики :
Професионална четка за заби глави, им помогне на добра нега на вашето орално здравје.
Висок квалитет на генерички замена четка.
Услужни влакната во центарот може да ги заштити забите од груби четкање.
Dupont влакната за понуди исклучителни чистење на забната површина и длабоко помеѓу забите.
Ефикасно ги отстранува плакот, без иритирачки непцата.
Шарени прстени се нудат за лична идентификација.
Стоматолозите препорачуваат замена на вашата четка главата на секои 3 месеци за оптимални резултати.
Погоден за следните четки за заби : 7000/D16/D18/D25/D30/D32/D34/D4510/D12013/D12013 W/D12523/D17525/D19523/D19545/D20523/D20545/D8011/D9525/D9511
Спецификации :
Тип : Четки За Заби Главата
Материјал : ПОМ Пластика & Dupont Tynex & 304 од не ' Рѓосувачки Челик
Количина : 1 пакет / 4 парчиња
Возрасна Група : Возрасни
Должина : 7cm / 2.8 во
Вкупната Тежина : 28g / 1oz
Пакет Големина : 14 * 8.7 * 1.6 cm / 5.5 * 3.5 * 0.6 во
Пакет Листата :
4 * Заштитна Маска
4 * Четка За Заби Замена Глави
4 * Прстени
Се истакна : ве Молиме оставете ги вашите име и презиме за Русија Клиент, инаку јас грижете се, вие не може да се добие вашиот пакет

Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Големина:
70*2.8in
Тип:
Акустична Бран
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Број На Модел На:
1013
Возрасна Група:
Деца
Материјал:
Пластични
Количина:
4Pc*четки за заби Главата со маска
Бренд Име:
vbatty
Тип:
4 парчиња*четки за заби Главата со маска
Обичај:
Прифатливо
Пакување:
Блистер Пакет
Количина:
4pc/многу
Предност:
Мазна четка ќе не боли непцата
Препорачувам:
Замена на секои три месец
Гаранција:
1 година гаранција
Брод:
Светот
боја:
виолетова,сина, зелена,црвена
Функција:
Мека Наежвам
Свеж

Избор на клиенти