.

.

New
Sonic Електрична Четка за заби USB Полнење Стоматолошки Електрична Четка за Чистење 4 Четка за заби Глави Возрасно Дете Четка Водоотпорен

Sonic Електрична Четка за заби USB Полнење Стоматолошки Електрична Четка за Чистење 4 Четка за заби Глави Возрасно Дете Четка

DEN 545.00
DEN 878.88

Стока
Достапно.


Пакетот вклучува :
1* Електрична Четка За Заби Рачка
4* Замена Глави
1* Заштитни Наежвам Маска
1* USB Кабел БЕЗ ПОЛНАЧ
Електрична Четка за заби Чисти како Стоматолог Батерија Sonic Четка за заби со Smart Тајмер 4 Часа Полнење 3 Изборен Режими Водоотпорен Целосно да се Перат 4 Замена Глави Црна Зелени Розова
. Отстранете до 100% повеќе плакети и дамки, во споредба со редовни прирачник четка за заби. МОЌНИ средства за ЧИСТЕЊЕ КАКО САМО да СЕ симне СТОМАТОЛОШКА СТОЛИЦА со 31,000 микро-четка во минута.
На електрична четка за заби е целосно да се перат, но не натопете го во вода. Заштитна наежвам капак. ДОЛГО траење на БАТЕРИЈАТА е поддржано од USB индуктивни полнење, безбедно и лесно, ниско ниво на батеријата ќе се потсетат и автоматски исклучи по целосно наполнет, компатибилен со било каков полнач или опрема со помош на USB порт.
Електрична четка за заби среќно изненадени над 95% клиенти
Внимание :
Свежи корисниците можат да искуство скокотливи/пецкање сензација но вообичаено се користи за да се тоа во рок од 2 недели. ЗАБ-МАВТАА ВЛАКНАТА се направени со Dupont најлон, за да одговараат на забите топографија за темелно чистење на непцата и тешко да се постигне места. Уживајте во чисти и здрави заби во 7 дена и да се подобри гуми за џвакање и на оралното здравје, за 14 дена. Компатибилен со телефон или било каков полнач со USB порта, или било кој електричен уред со USB порта.

Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Тип:
Акустична Бран
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Количина:
1
Големина:
usb rechargeable battery sonic toothbrush
Возрасна Група:
Возрасни лица
Бренд Име:
Boorui
Материјал:
ABS
Број На Модел На:
електрична четка за заби
функција 1:
батерија четка за заби
Карактеристика 2:
Деца електрична четка за заби
функција 3:
Над 7 години стара четка за заби
карактеристика 4:
стоматолошки електрична четка за чистење
Карактеристика 5:
Sonic четка за заби
Фреквенција:
31000 удари/минута
тајмер:
2 минути smart тајмер
тајмерот 2:
30 секунди pausing потсетник
Водоотпорен:
IPX7 Водоотпорен Sonic Електрична Четка за заби
Четка Главата Количина:
4 DuPont Четка За Заби Глави
Свеж

Избор на клиенти