.

.

New
Straumann Компатибилен Забни Импланти NC Затворање Завртка, висина 0.5 mm

Straumann Компатибилен Забни Импланти NC Затворање Завртка, висина 0.5 mm

DEN 1056.00

Стока
Достапно.


Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Бренд Име:
Bioconcept
Стоковните Квалитет, Сертификација:
CE
Возрасна Група:
сите
Пакет:
Не Sterilized
Сертификати:
CE0197, SFDA, ISO13485, CMDCAS, MDL, HPRA
Земја:
Кина
Импланти Систем:
100% Компатибилен Straumann
Свеж

Избор на клиенти