.

.

New
Xiaomi Mi Дома 3pcs/Set Електрични Sonic Четка за заби Општи Четка Главата Орална Нега Алатка Четка за Заби Глави Орална Хигиена Нега на Забите

Xiaomi Mi Дома 3pcs/Set Електрични Sonic Четка за заби Општи Четка Главата Орална Нега Алатка Четка за Заби Глави Орална Хигиена

DEN 779.00
DEN 846.72

Стока
Достапно.


Главни Карактеристики :
● Висока густина Американски Du Pont наежвам, рѓа-бесплатно, метал-бесплатно, еколошки и здрави
● Mini главата дизајн помага да се исчисти е тешко да се стигне до интерденталните области
● Наежвам количина е зголемен од 40pct и секој наежвам е заокружување за да се избегне гребење вашиот површината на забот или оштетување на вашите непца
● Со замена циклус потсетување, можете да го проверите преостанатиот животен век на четка глави од страна на СТАН
● Погоден за Xiaomi Mi Дома Sonic Четка за заби
Детали за производот Бренд Xiaomi Пакет Содржина 3 x Четка Главата Пакет големина (L x W x H) 10. Можете да ја користите АПЛИКАЦИЈАТА што сакате да ја проверите преостанатиот животен век на четка глави, и тоа ќе ве потсетам на замена циклус во 90 дена се препорачува од страна на стоматолози. Мини четка глава може да длабоко чистење на забите и непцата, избелуваат забите, да се спречи расипување на забите, отстранување на плак, кафе дамка и математиката.98 инчи Производ тежина 0. Тоа е многу лесно да се инсталира во четка за заби, редовна замена на работа за поефикасно четкање заби. Направени од високо-густина Американски Du Pont премиум влакната, тоа е метал-бесплатно, рѓа-слободни и ефикасно да ги користат.
Опис :
Овој сет на 3pcs Четка Главата е дизајниран за Xiaomi Mi Дома Sonic Четка за заби , која нуди оптимална удобност со навистина длабоко чистење за вас со својата висока ефикасност магнетни levitation моторни и висока густина на садење четка.

Детали

Тип На Објект:
електрична четка за заби
Бренд Име:
xiaomi
Материјал:
ABS
Количина:
3 еез четка глави
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C,CE
Големина:
8.50 x 2.48 x 2.48 cm / 3.35 x 0.98 x 0.98 inches
Тип:
Акустична Бран
Возрасна Група:
сите
Тип На Објект:
xiaomi електрична четка за заби
Свеж

Избор на клиенти