.

.

New
Полу автоматски парфем прстен-капа ограничување машина, парфем crimper

Полу автоматски парфем прстен-капа ограничување машина, парфем crimper

DEN 20520.00
DEN 21600.00

Стока
Достапно.


5) Ние имаме тим за продажба кои се добри во англискиот јазик за да се обезбеди нулта комуникациските бариери. Тие се продава добро во Кина, како и многу земји во Европа, Америка, Југоисточна Азија, на Блискиот Исток, бидејќи на висок квалитет, пониски цени, брзо расте испорака и задоволување на услугите.
4) Ние сме професионални инженери , по-продажбата на персоналот, како и високо-квалитетни продажниот тим да се услуга за вас.Тоа е погоден за капа затворање на спреј вид капи.
Нашиот производ добива висока репутација од клиентите.
За Нас
Dongguang Sammi Пакување Машина Co.
2, Водечки време : 1-3 дена
3, време на Испорака : зависи од начините на превозот
Превозот и плаќање
1,начин на испорака :
1) Мала машина ќе се испраќаат од експрес (DHL, EMS, Fed Ex и така натаму) или воздух
2) Голема цел и голема машина испраќаат од страна на морето (ФОБ Шенжен/CIF)
2, методи за плаќање
Ние прифаќаме LC, TT, Запад Унија , Папската или Money Gram
Нашите Услуги
1) сите прашања ќе се одговори во рок од 12 часа .
3) Сите машини има 1 година гаранција и живот и време на одржување.
Сертификат
.
Опис :
Парфем crimping машина е еден вид на стегање тип капа затворање machien.,Доо е основано во 2010, ние сме професионални производителот на packaing машини,специјализирани во пополнување на машина, ограничување машина, кодирање машина, запечатување машина,етикетирање машини, пакување, машини итн,широко се применуваат во храна,козметика, фармација, пијалоци и хемиски индустрии.

Детали

сертификација:
CE
Број На Модел На:
CH-200
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Извор На Енергија:
пневматски
Име на производ:
Ограничување Машина
Функција:
капа затворање
капа дијаметар:
17mm20mm 22mm(може да се прилагоди)
квалитет:
се сретне извоз стандард
Димензија(L*W*H):
40*45*70cm
По-продажбата на Услугата Обезбедени од:
Инженерите на располагање за да услуга машини странство
сертификација:
CE сертификат
Гаранција:
0.5 година
Работни spee:
за 35b/мин
Свеж

Избор на клиенти