.

.

New
Цевка Грејач, Цевки Греење Лента/Појас, Разновиден Силикони Греење на Елемент, 26*3000mm 300W@220V, Бесплатен Превозот

Цевка Грејач, Цевки Греење Лента/Појас, Разновиден Силикони Греење на Елемент, 26*3000mm [email protected], Бесплатен Превозот

DEN 3048.00

Стока
Достапно.


Детали

моќност:
101W & Up
Бренд Име:
keenovo
Материјал:
Синтетички Влакна
Топлина За Зачувување На Траење:
15 Часа & Up
Големина:
26*3000mm
моќност:
300W
Напон:
220V
Води:
1m Fiberglass Силикони излез од краток страна
Гаранција:
1 година
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Свеж

Избор на клиенти