.

.

New
84V 20AH LiFePO4 Батеријата Пак ,1200W Електричен Скутер велосипед литиум батерија + BMS + Полнач , Бесплатен Превозот

84V 20AH LiFePO4 Батеријата Пак ,1200W Електричен Скутер велосипед литиум батерија + BMS + Полнач , Бесплатен Превозот

DEN 38881.92

Стока
Достапно.

Добро Висока Распаднати екстремно брз над 55~ -20 Centigrade
Li Fe PO4 материјал е далеку од најбезбедните, повеќето долг циклус живот, нема загадување на околината на нови енергетски материјали !
Нова надеж,Промени во иднина !
Како што се повеќе и повеќе загадување,Загадување сериозно,Земјата Блиску до Непогодни за човечка Живеење. Добро Висока Распаднати над 55 ~ -20 Centigrade Li Mn2 O4 Мора да се справи со нега, или тоа може да експлодира или да се фати оган под судир или повеќе обвинети.
Li Fe PO4 Батеријата Е нова енергија,Тоа нема да предизвика загадување,Тоа не произведува експлозија,Долг живот,Структурна стабилност,Поевтино!
Li Fe PO4 ќе стане склопот на батеријата технологија за влечење цели и други ситуации во кои високо празнење карактеристики и циклус на животот се важни. Нашите овластени техничари ќе се тестираат сите предмети да се гарантира предмети prefect пред превозот .
Налози се Земе 5 - 6 работни дена да го процес. Ние ќе ви понудиме враќање број да го испрати назад. Таа се најде во најчесто користените батерии во лап-топ компјутери, мобилни телефони, MP3 плеери, итн. Ние ќе се одговорни за Еден начин превозот на трошоците, кој е од моето место твое.
Купување мора да биде во добра состојба, вклучително и за сите додатоци. Не се добри за високо C-го оценувате празнење.
Сега, ние мора да почнат да се користат високо-технолошки енергија за промена на денот на катастрофа. (Премиса е да ја потврдите вашата батерија големина)
Answer : ___________________________ Note : Тарифни Платени од страна на купувачот, продавачот не се плаќаат царински давачки за вас!
30 дена за одговор гаранција : имате целосна две недели да се обиде на објектот, ако не ви се допаѓа тоа ,може да се испрати назад (помалку превозот) со 15% restocking такса или да добијат парите назад.

Детали

Капацитет:
10 - 20Ah
Бренд Име:
FGHGF
Напон:
84v
Тип:
LIFEPO4
Име:
CODD МОЌ
Напон:
84V
Капацитет:
20ah
полнач:
6A
bms:
30A/60A
животен циклус:
1800 пати
Серија:
28S 1P
Големина:
410*140*130mm
Тип:
LIFEPO4
Испуштање На Приклучокот:
SB50A
Свеж

Избор на клиенти