.

.

New
48V 20AH Преносни мултифункционален Литиум Батерија Пак , 54.6 V 1000W Електричен Скутер велосипед соларна енергија на батеријата

48V 20AH Преносни мултифункционален Литиум Батерија Пак , 54.6 V 1000W Електричен Скутер велосипед соларна енергија на батеријата

DEN 22737.60

Стока
Достапно.

Ние ќе се одговорни за Еден начин превозот на трошоците, кој е од моето место твое.

Детали

Капацитет:
10 - 20Ah
Бренд Име:
FGHGF
Напон:
48v
Тип:
Литиум Батерија
Име:
CODD МОЌ
Тип:
Преносни Литиум
Напон:
48V
Капацитет:
20ah
полнач:
2A
bms:
30A/60A
животен циклус:
1000 Пати
Серија:
13S 7P
Големина:
265*185*90mm
Испуштање На Приклучокот:
16S 1P
Свеж

Избор на клиенти