.

.

New
L4820D 500W 48V електричен велосипед конверзија комплет , електричен велосипед со мотор contoller, електрични контролер за велосипед

L4820D 500W 48V електричен велосипед конверзија комплет , електричен велосипед со мотор contoller, електрични контролер за велосипед

DEN 1104.00

Стока
Достапно.


L4820 D 500 W 48 V електричен велосипед конверзија комплет , електричен велосипед со мотор contoller, електрични контролер за велосипед
нашето верување е услуга ,основно квалитетот на прво место ,кредитни прво.
1.слики од производот
Внимание : цената не вклучува осигурување и какви било даноци на увоз на земјата.
Функција :
1)Модел : L4820 D
2)Номинална напон : DC48 V
3)Номинална моќност : 500 W
4)Под-напон заштита :
6)Применува модел : електрични велосипеди, електричен скутер
2 .Пратката информации
а.Речиси сите стоки (обично под 2kg) се бесплатен превозот од Кина Пост/HK пост
б.Било побара брза испорака како DHL, EMS, FEDEX, ве молиме Контактирајте со НАС
в.Сите стоки се добро спакувани со стандарден пакет за сите Стоки Испратени Ќе имаат СЛЕДЕЊЕ БР.
г.Забелешка ако вашата нарачка тежина е над 3 KG , ние ќе ви испратиме страна на курирската служба DHL ,повеќе брзо и ќе биде со
доплата.
3.За ПЛАЌАЊЕ
а.Плаќање обично е потврден во рок од 24 часа од страна на Али express
б.ние, исто така, го прифати од страна на western union .
4.За ПОЛИТИКА
а.Сите наши купувачи ќе остави добар пресуда по добивањето производи, бидејќи вашето задоволство е наша
најдобри се стекнат со
б.Ако не сте задоволни со нашата стока, ние ќе рефундирање на дека под никакви состојба
в.Сите предмети ќе бидат строго проверени пред превозот!
5.РАБОТИЛНИЦА
6.Работникот обука

Детали

Тип:
Контролор
Номинална Напон:
48V
Номинална моќност:
500W
is_customized:
Yes
Свеж

Избор на клиенти