.

.

New
AC600V 3А Еден Акција Нагоре Надолу Запре 3 Копчето Wirable Push Копчето Префрлате

AC600V 3А Еден Акција Нагоре Надолу Запре 3 Копчето Wirable Push Копчето Префрлате

DEN 377.76

Стока
Достапно.

Име на производ Притисни Копче за Префрлање ТИП на Еден Копчето Тип Нагоре, Надолу, Стоп за Оценка 600 V AC 3А Вкупната Големина (Прибл.) 10 x 4 x 4cm / 3.9" x 1.2" x 1.2" (L * W * T) Планината Дупка Кол. 5mm/0.2" Монтажа Дупка Растојание 7mm/0.28", 1.5 mm/0.6" Rewirable Дупка Кол 1.7 cm/0.67" Материјал Пластични Боја Црна, Црвена, Жолта Нето Тежина 71g Пакет Содржина 1 x Push Копчето Префрлате

Детали

Тип:
електричен грејач делови
Свеж

Избор на клиенти