.

.

New
LJXH 10PCS Еден Крајот Жичен Патрон Грејачи за Греење Елемент 9x300mm/0.354x11.81 AC110V/220V/380V Моќ 680W/900W/1100W

LJXH 10PCS Еден Крајот Жичен Патрон Грејачи за Греење Елемент 9x300mm/0.354x11.81 AC110V/220V/380V Моќ 680W/900W/1100W

DEN 2668.00
DEN 3067.20

Стока
Достапно.


LJXH Еден Крајот Жичен Патрон Грејачи за Греење Елемент 9x300mm/0.354"x11.81" AC110 V/220 V/380 V Моќ 680 W/900 W/1100 W Име на Производ : Патрон Грејачи Материјал : 201 SUS/304 SUS/316 SUS Напон : 110 V/220 V/380 V Wattage : 680 W/900 W/1100 W Цевка Големина : 9x300mm/0.354x11.81" (Dx L) Жица Должина : 30cm/11.8" Пакет : 10 PCS x патрон грејачи

Детали

Напон:
110V, 220V, 380V
Wattage:
201SUS 680W 9x300mm, 304SUS 900W 9x300mm, 316SUS 1100W 9x300mm
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Бренд Име:
LJXH
Број На Модел На:
9x300mm
Име на производ:
Кертриџ Греење На Елемент/Кертриџ Отпорници
Напон:
AC110V/220V/380V
Wattage:
680W/900W/1100W
Цевка големина:
9x300mm/0.354x11.81
должина на жица:
30cm/11.8
Апликации 1:
патрон грејачи за абразиви за греење
Апликации 2:
Основни снимање Машина,пакување, машини,рамни vulcanizing машина
Апликации 3:
Патрон грејачи за различни апарати за домаќинство електрични апарати
функција 1:
Грејач делови за електрична печка, ориз печка, електричен вок, тава
функцијата 2:
Еден крајот топлинска цевка е погоден за работа со греење медиум
Свеж

Избор на клиенти