.

.

New
електричен бојлер термостат 92 степен контрола на температурата квадратен облик

електричен бојлер термостат 92 степен контрола на температурата квадратен облик

DEN 959.52

Стока
Достапно.


електричен бојлер термостат 92 степен контрола на температурата квадратен облик
или можете да забелешка круг термостат, иста цена

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Свеж

Избор на клиенти