.

.

New
НЕ ИСКЛУЧИТЕ Self Заклучување Метал Моќ Притисни Копче за Префрлање 380V 10A

НЕ ИСКЛУЧИТЕ Self Заклучување Метал Моќ Притисни Копче за Префрлање 380V 10A

DEN 270.72

Стока
Достапно.

Име на производ Моќ Притисни Копче за Префрлање Модел BS211 B Тип на Еден вклучување/ИСКЛУЧУВАЊЕ НА Напон и Струја 380 V 10 A 1.5 KW Вкупна Големина (Прибл.) 7.7 x 4 х 4.5 cm / 3" x 1.6" x 1.77" (L*W*H) Сива Боја Надворешен Материјал Метал Тежина 110g Пакет Содржина 1 x Моќ Push Копчето Префрлате

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Свеж

Избор на клиенти