.

.

New
DC 3V Зелена LED Светилка Панел Планината Еден SPST Круг Push Копчето Префрлате

DC 3V Зелена LED Светилка Панел Планината Еден SPST Круг Push Копчето Префрлате

DEN 210.72

Стока
Достапно.

Акција Тип на Еден Тип на Прекинувач Работен Напон AC 250 V 3А Светилка Напон DC 3 V Светилка Боја Црвена(LED Светилка) Switch Боја Црна, Зелена Pin Број 4 Копчето Капа Дијаметар 12mm/ 0.47" Монтажа Тема Кол. 15mm/ 0.6" Вкупната Големина 18 х 30мм/ 0.71" x 1.2"(D*H) Материјал Пластика, Електронски Делови

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Пакет Големина(L*W*H):
13 x 9.9 x 1.8
Свеж

Избор на клиенти