.

.

New
100Pcs ВАЛУТНА-6P 6Pin 2.54 mm ISP 3 in1 JTAG Штекер Конектори За Рамен Лента Кабел

100Pcs ВАЛУТНА-6P 6Pin 2.54 mm ISP 3 in1 JTAG Штекер Конектори За Рамен Лента Кабел

DEN 855.36

Стока
Достапно.

ВО странска валута-6 P 6 Pin 2.54 mm ISP 3 во 1 JTAG Штекер Конектори За Рамен Лента Кабел
Производ : ФК-6p 3 во 1 JTAG Socket Set;
Pin No : 6;
Теренот : 2.54 mm; Број на Редови : 2 Реда;
Интерфејс : ISP; Материјал : метал, пластика; боја : црна;
Пакет содржина : 100 поставите x Socket
Напојува со
Бесплатен оглас алатка. Листа на предмети брзо и лесно и да управувате со вашите активни предмети.

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Свеж

Избор на клиенти