.

.

New
Електрични Тапа Греење на Елемент 2000W напон 220V/3000W Инстант Топла Вода во Бојлер Делови од не ' Рѓосувачки Челик Топлинска Цевка на Цевка Елемент

Електрични Тапа Греење на Елемент 2000W напон 220V/3000W Инстант Топла Вода во Бојлер Делови од не ' Рѓосувачки Челик Топлинска

DEN 430.00
DEN 550.56

Стока
Достапно.


Електрични Тапа Греење на Елемент 2000 W напон 220 V/3000 W Инстант Топла Вода во Бојлер Делови од не 'Рѓосувачки Челик Топлинска Цевка на Цевка Елемент Име на Производ : Електрични Тапа Топлинска Цевка Цевка Материјал : не' Рѓосувачки челик Тема Материјал : Бакар Напон : 220 V Моќност : 2000 W/3000 W Тип : Тип : Хоризонтална Стил 2 KW Тип Б : Хоризонтална Стил 3 KW Тип C : Хоризонтална стил на дигитален дисплеј уред 3 KW Тип D : Вертикална стил 3 KW Пакет Содржина : 1 PCx грејач Шопинг Совети 1.За Големината Постои одредена грешка во прирачник за мерење. 2.За Тип Хоризонтална стил : се Применува за Кратката електрични тапа грејачи. Вертикална стил : се Применува за вертикална електрични тапа грејачи. Хоризонтална стил на дигитален дисплеј уред : се Применува за Кратката електрични тапа грејачи на дигитален дисплеј панел. 3.За Користење На грејни не може да гори сува.Кога ќе заврши инсталацијата,треба да се полни со вода пред моќ-up.

Детали

Напон:
220V
Wattage:
Type A, Type B, Type C, Type D
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Бренд Име:
LJXH
Број На Модел На:
Електрични Тапа Топлинска Цевка
Напон:
AC220V
моќност:
2kw/3kw
Цевка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
тема материјал:
Бакар
Тип:
инстант топла вода во бојлер
Application1:
Електрични Тапа Грејач Елемент
function1:
Греење цевка
Application2:
Резервоар/Тубуларна грејачи
Обликот:
малку пролет
function2:
Електричен Бојлер Делови
Свеж

Избор на клиенти