.

.

New
Метал Електрични 250V 10A 1600W Потопни Грејачи за Греење Елемент Теал Жолта Цевка од Нерѓосувачки Челик 3 Пина Plug 1.6 Метри

Метал Електрични 250V 10A 1600W Потопни Грејачи за Греење Елемент Теал Жолта Цевка од Нерѓосувачки Челик 3 Пина Plug 1.6 Метри

DEN 504.48

Стока
Достапно.

Име на производ Потопни Грејачи Материјал од Нерѓосувачки Челик, од Гума, Elactric Делови Боја Жолта, Сребрена на Ѕвонење Моќност 1600 W Plug Моќ 10 A 250 V Приклучок Тип 3 Пина Plug Кабел Должина 130cm / 51" Вкупната Големина 160 x 6cm / 63" x 2.4" (L*D)
'

Детали

Број На Модел На:
1600w
Тип:
Електричен Бојлер Делови
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.5kg (1.10lb.)
Пакет Големина:
25cm x 10cm x 10cm (9.84in x 3.94in x 3.94in)
Свеж

Избор на клиенти