.

.

New
50mm капа 220v 1500w ARISTON електричен бојлер делови греење на елемент котел цевки месинг грејач делови

50mm капа 220v 1500w ARISTON електричен бојлер делови греење на елемент котел цевки месинг грејач делови

DEN 621.00
DEN 667.20

Стока
Достапно.

Ние само брод да се потврди цел адреси. Време на испорака : Бесплатна испорака испратите Кина пост, повеќето земја може да пристигне на 15~35 дена.
50mm капа 220v 1500w ARISTON електричен бојлер делови греење на елемент котел цевки месинг грејач делови Производ Карактеристики : материјал : не ' рѓосувачки моќност : 1500w напон : 220v цевка со дијаметар : 8mm капа големина : 50mm главната апликација : течни греење
материјал месинг моќност 1500w напон 220v цевка со дијаметар од 8мм капа големина 50mm главната апликација за течни греење
забелешка : Ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас.ние може да се направи според вашите потреби. Русија и Бразил е бавно, можеби треба 20~90 дена. Ние високо го цениме вашиот совет, која ни овозможува понуди подобри услуги за вас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Имаме програма која автоматски да одговори како е можно вие оставете ја вашата повратна информација. ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар. Ако вашиот не добиете во рок од 45 дена, ве молиме пишете на мене, јас ќе ги провери за вас.

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
24-alisidun
Материјал:
Дувачкиот
моќност:
1500W
Напон:
220V
Големина:
50mm
Свеж

Избор на клиенти