.

.

New
60mm капа 220v 3000w месинг електричен бојлер цевка делови греење на елемент котел грејач делови

60mm капа 220v 3000w месинг електричен бојлер цевка делови греење на елемент котел грејач делови

DEN 374.40

Стока
Достапно.

Се инсистира на усвојување на високо квалитетни материјали дома и во странство, специјализирана во производство на бакар, алуминиум, титаниум, од нерѓосувачки челик материјал, како што се електрична топлина цевка, греење бар, топла плоча, индустриски посебни црни и бели порцелански електрична топлина цевка, кварц електрична топлина цевка, титаниум производи и индустриско-не-стандардни електрични топлинска цевка, широко се користи во индустријата за храна рерна, електрични апарати за домаќинство, и други машини и електронска опрема.
Враќање на средствата и Гаранцијата да ја прифатиме производ се врати во рок од 7 дена. ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации.Опис на производот ID : 5718
Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна. Производ живот долг и стабилен квалитет. Русија и Бразил е бавно, можеби треба 20~90 дена. Ако некој ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи.

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
23-longzhou
Материјал:
Дувачкиот
Големина:
60mm
Напон:
220V
моќност:
3000W
Свеж

Избор на клиенти