.

.

New
107mm*90mm 220v 1500w електрично греење на елемент цевка со 2 контрола на температурата дупка од нерѓосувачки челик со електричен бојлер делови

107mm*90mm 220v 1500w електрично греење на елемент цевка со 2 контрола на температурата дупка од нерѓосувачки челик со електричен

DEN 100.80

Стока
Достапно.

Исто така, може да се прилагоди во согласност со клиент побарувачка на различни спецификации, материјал. Ние само брод да се потврди цел адреси.
Повратни информации, Ние во голема мера го цениме вашата 5-Ѕвезда ПОЗИТИВНИ Повратни информации. Ако некој ПРОБЛЕМ со вашата нарачка, или сакате да знаете повеќе детали за нашите производи , Не двоумете се да ги споделите со мене знаете, ние се трудиме да го решите вашите грижи. Враќање Товар ќе биде продавачот е одговорност доколку тоа е квалитетот прашање или ќе се добие производ што не може да се сретне, на друг начин, купувачот ќе го носи враќање товар и наплата не му е дозволено (Ако враќање на производ, ве молиме да ги задржи оригиналниот пакет) имаме 6 месеци гаранција за нашите производи, доколку производите што се купи се неисправни во рок од 1 месец . материјал нерѓосувачки моќност 1500w напон 220v цевка со дијаметар од 8мм големина 107mm*90mm главната апликација за течни греење
забелешка : Ако спецификација не вашата потреба,ве молиме контактирајте со нас. ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци или враќање, кога ние се добие на неисправни производи, ако не сте задоволни со производот, вие се уште можете да ги испратите назад кон нас, но мора го плати превозот на товар.Опис на производот ID : 5718
Нашата компанија е специјализирана во производство и продажба на различни типови на електрични елемент, заврши сорти, спецификации сеопфатна.

Детали

Тип:
Електричен Бојлер Делови
Број На Модел На:
35-fangganshao
Свеж

Избор на клиенти