.

.

New
машки пејач вест плима машки женски корејски мода личност оригинален женски пејач фан бар DJ злато занитвам вест бесплатен превозот

машки пејач вест плима машки женски корејски мода личност оригинален женски пејач фан бар DJ злато занитвам вест бесплатен превозот

DEN 2313.00
DEN 3168.00

Стока
Достапно.

Ние ги користиме Азија Големина,за две или три големина помала од НАС/Евра големина. ве молиме, напишете одредување на вашата висина и тежина !!!

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Тип На Објект:
Елеци
Материјал:
Ацетат,Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
LOBUDEK
Стил:
Англија Стил
боја:
Злато,Црвен
Големина:
S M L XL XXL
користат за:
бар партија фаза носи перформанси,покажуваат,танц,ноќен клуб,пејач
Потекло :
Кина
Стил:
мода,плима,личност,специјални,новина,кул
Тип На Објект:
Вест
Свеж

Избор на клиенти