.

.

New
новата 2013 Пролет, есен децата outerwear бебе облека девојки waistcoat бебе принцеза вест деца сите натпревар мека крзнено палто

новата 2013 Пролет, есен децата outerwear бебе облека девојки waistcoat бебе принцеза вест деца сите натпревар мека крзнено палто

DEN 1104.00
DEN 1416.00

Стока
Достапно.


Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. детали за производот
големина информации
забелешка : следните информации за повикување само .
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Големина и боја на проблемот мора да се вратат, ве молам, прости ми!
Pls бидете сигурни дека ние ќе ја испорача стоките веднаш штом ќе ја добиете вашата порака ,иако ние може да не се на линија цело време поради временската зона. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Стоката се shopkeeper мерење големина во лице, како резултат на мерни методи на секој различно, стоката со физичка големина големина не може да биде 1-3 cm на грешка. Сликата е реално да се земе слики, бидејќи преземање на слики и светлината на екранот проблем, може да има некои исклучување боја.

Детали

Дете НИ Големина:
9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T, 4T
Outerwear Тип:
Вест
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Пол:
Девојки
Материјал:
Полиестер,Акрилик
Ткаенина Тип:
Волнени
Јака:
Пак надолу Јака
жените дебелина:
Општи
со или без капак:
Никој
затворање дизајн на децата s облека ':
Еден Гради
боја:
Како што е прикажано
Големина:
3-6M, 6-9M, 9-12М, 12-18 МИЛИОНИ, 18-23M, 2-3Y, 3-4, 4-5Y
Свеж

Избор на клиенти