.

.

New
OHCLOTHING 6632 - жените нови долго V вратот поврзана џемпер 58

OHCLOTHING 6632 - жените нови долго V вратот поврзана џемпер 58

DEN 1524.00
DEN 2540.16

Стока
Достапно.


Детали

Големина:
One Size
Материјал:
Памук
Материјал Состав:
Видете табела
Стил:
Новина
Техника:
Компјутер Плетени
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Половина
Облека Должина:
Долго
Тип На Објект:
Вест, Без Ракави
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Декорација:
Appliques
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Тројно Гради
Дебелина:
Памук Лагер
Пол:
Жените
компонента содржина:
(вклучувајќи 81%) на 81% (вклучувајќи)
Наведени сезона/година:
Падот на 2016 година
Свеж

Избор на клиенти