.

.

New
2017 Нови Жените Есен Зима Елеци Waistcoat Надолу Јакни Памук Поместена Маскирани и Топло, Долго Вест Женски Јакни Плус Големина AC187

2017 Нови Жените Есен Зима Елеци Waistcoat Надолу Јакни Памук Поместена Маскирани и Топло, Долго Вест Женски Јакни Плус Големина

DEN 1390.00
DEN 2621.76

Стока
Достапно.


2017 Нови Жените Есен Зима Елеци Waistcoat Надолу Јакни Памук Поместена Маскирани и Топло, Долго Вест Женски Јакни Плус Големина AC187
големина на табелата (cm) CM биста должина на ракав рамо половината хип L 92 84 37 XL 98 86 38 2 XL 102 88 39 3 XL 106 90 40
Таму можеби 1-3 cm отстапување во различни големини Боја може да бидат посветли или потемни поради различни PC екранот

Детали

Големина:
L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Декорација:
Џебови,Патентите
Материјал:
Акрилик,Памук,Полиестер
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Јака:
Маскирани
Бренд Име:
QLYFQY
Број На Модел На:
AC187
Свеж

Избор на клиенти