.

.

New
Жените вест маскирани надолу вест монтажни капа висок квалитет на сосема нов топло зимско палто 16380

Жените вест маскирани надолу вест монтажни капа висок квалитет на сосема нов топло зимско палто 16380

DEN 810.00
DEN 953.28

Стока
Достапно.

Жените вест маскирани надолу вест монтажни капа висок квалитет на сосема нов топло зимско палто

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Outerwear Тип:
Вест
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Пол:
Жените
Декорација:
Патентите,Синџири
Облека Должина:
Краток
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Крпеница
Затворање Тип:
Патент
Стил:
Повик
Материјал:
Памук,Модални,Ацетат,Надолу
Јака:
Маскирани
Број На Модел На:
М-4XL
Свеж

Избор на клиенти