.

.

New
Двоен-гради одговараат waistcoat за жените блејзери ракави лето одговараат на 2015 Европски стил

Двоен-гради одговараат waistcoat за жените блејзери ракави лето одговараат на 2015 Европски стил

DEN 1049.00
DEN 1233.60

Стока
Достапно.


одговараат на waistcoat за жените блејзери ракави летен костум
Плочка за грешка при мерење на околу 1-3cm
Ве молиме да се разбере Големината Половината Должина Биста s 70 52-60 82-84 м 74 53-61 84-88 l 78 54-62 88-92 xl 82 55-63 92-96 2xl 86 56-64 96-100 3xl 90 57-65 100-104

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Жените
Декорација:
Копчето,Џебови
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Двојно Гради
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
V Деколте
Број На Модел На:
hq912
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Боја Стил:
Природна Боја
Дебелина:
Стандард
Свеж

Избор на клиенти