.

.

New
Ikepeibao Вино Свадба Mens Стил Paisley Waistcoat Врвот се Вртат Флорални Слабеење Одговара Waistcoat Одговараат Coletes Homen Вест S-5XL

Ikepeibao Вино Свадба Mens Стил Paisley Waistcoat Врвот се Вртат Флорални Слабеење Одговара Waistcoat Одговараат Coletes Homen

DEN 452.00
DEN 531.84

Стока
Достапно.


Нови Mens Врвот се Вртат Свадба Waistcoat Градите Достапни S-5 XL велика БРИТАНИЈА Големина 36"-50" ( OPP ВРЕЌА ПАКУВАЊЕ)
Големината на Табелата за УП.
Пакување методи :
ЕДЕН АГОЛ ДЕЛ НА РАБОТИЛНИЦАТА

Детали

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Вест
Пол:
Мажи
Монтажни Дел:
Никој
Јака:
V Деколте
Тип:
Тенок
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Маскирани:
No
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Paisley
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
Ikepeibao
Затворање Тип:
Еден Гради
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број На Модел На:
G01-G10
Стил:
Европски и Американски Стил
Свеж

Избор на клиенти